Automatyczne systemy nawadniania ogrodów

Oferujemy kompleksowy serwis nad ogrodem. Niezależnie od tego, czy posiadają już Państwo dom, czy może dopiero zamierzają takowy nabyć lub wybudować, z przyjemnością zaproponujemy najodpowiedniejsze usługi ogrodnicze. Warto mieć świadomość, że ogród wymaga pielęgnacji i troski przez cały rok, dlatego usługi ogrodnicze świadczymy o każdej porze roku.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które interesują usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie – bezpłatnie przedstawimy ofertę, a po jej zaakceptowaniu i podpisaniu standardowej umowy błyskawicznie przystąpimy do pracy. Umowę możemy podpisać o każdej porze roku, natomiast w przypadku umów wielosezonowych lub bezterminowych istnieje możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów, nawet do 40%.
 
Oprócz wszystkich prac ogrodowych i porządkowych świadczymy usługi dodatkowe związane z transportem towarów do 3,5 ton czy zaopatrzeniem ogrodów w materiały, maszyny i narzędzia.
 
Nasz kompleksowe usługi ogrodnicze to nie tylko standardowe prace – opiekujemy się również domami podczas nieobecności właścicieli, oferujemy serwis hydrauliczny, elektryczny, automatów i napędów bram garażowych, wjazdowych, itp. Sprawujemy nadzór nad posiadłościami których właściciele mieszkają poza granicami RP.
 
Na życzenie udostępniamy referencje i opinie naszych klientów, dla których świadczymy usługi ogrodnicze. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, podaruj sobie i swoim najbliższym spokojną głowę i więcej wolnego czasu. Zadzwoń, napisz, zaproś doświadczonego ogrodnika do swojego ogrodu.