Firma

Moja firma ogrodnicza powstała z zamiłowania do ojczystej przyrody i ziemi na której się wychowałem.(Pomorze środkowe, Kaszuby.) ,zaszczepionego we mnie jeszcze przez dziadków i rodziców, którzy od zawsze pracowali na roli. Uważam, że to najlepsza rzecz jaką mogli mi przekazać. Dziś chyba z powodzeniem realizuję ich plan i zajmuję się tym co kocham, drzewami, krzewami, kwiatami. Wykształcenie zdobyłem na Pomorzu, gdzie kształciłem się w kierunku ogrodniczym o specjalności kwiaciarstwo, warzywnictwo, uprawa roślin ozdobnych.

Firmę założyłem w 2004 roku, początkowo łącząc ją z etatem ogrodnika w ogromnej Konstancińskiej rezydencji. Obecnie zajmujemy się jednymi z najpiękniejszych ogrodów w okolicach Warszawy. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w relacjach z właścicielami pałacyków, firm, domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych.

Możemy zaoferować w pełni satysfakcjonującą ofertę zarówno dla bardzo wymagającego klienta jak i małego domku na przedmieściach. Klienci chwalą naszą pracę przez co przybywa nam ogrodów zarówno z tzw. polecenia jak i bezpośrednio z rynku. Dziękując za odwiedziny na stronach naszej firmy pragniemy Państwa zapewnić, iż bardzo dobrze trafiliście. Zapraszam do zapoznania się z moją firmą i usługami.

 

Krzysztof Elwart
Właściciel